۰۸ مرداد ۱۴۰۰

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۷ | دسته بندي : یادداشت/مصاحبه

پیام تبریک رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی به مناسبت هفته نیروی انتظامی

نماینده مردم شریف اراک خنداب و کمیجان در پیامی فرارسیدن هفته نیر ...

نماینده مردم شریف اراک خنداب و کمیجان در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام دکتر علی اکبر کریمی به شرح ذیل است؛

بسمه تعالی

نام نیروی انتظامی در تاریخ انقلاب اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثارگری انسان های ارزشمندی عجین شده است که با توکل بر خداوند متعال، در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری امنیت و آسایش مردم گام برمی دارند.
امنیت اجتماعی، از نیازهای اساسی هر جامعه و زمینه ساز توسعه و بالندگی در همه عرصه‌ها به‌ویژه در عرصه خودکفایی اقتصادی و افزایش ضریب اعتماد عمومی، سلامت و نشاط و پویایی جامعه است، بنابراین سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش تعیین کننده ای در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دارند که برکسی پوشیده نیست.
نیروی انتظامی با اقتدار، صلابت و اخلاص برخاسته از تعهد، بصیرت و غیرت دینی و ملی مثال‌زدنی خود وظیفه بسیار بزرگی در مقابله با هر نوع ناامنی، ایجاد شرارت و بی‌نظمی و اخلال در نظم و امنیت عمومی استان را برعهده دارد که انجام صحیح و دقیق آن، نیازمند ایثار و فداکاری مخلصانه پرسنل همیشه سرافراز ناجا است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان سرفراز عرصه نظم و امنیت عمومی و اجتماعی، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به تمام فرماندهان و کارکنان تلاشگر نیروی انتظامی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون پرسنل خدوم ناجا را در راه انجام وظایف و رسالت های محوله از ایزد منان مسئلت می نمایم.

دکتر علی اکبر کریمی

نماینده مردم شریف اراک ،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شود.
  • نظراتی که غیر زبان فارسی یا مرتبط با خبر نباشند منتشر نمی شوند.
* لطفا حاصل عبارت را در جعبه متن روبرو وارد کنید

8 + 2 =