۰۸ مرداد ۱۴۰۰

۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۵ | دسته بندي : اخبار ویژه نماینده

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی: ۴۸ هکتار به محدوده شهری آشتیان افزوده می‌شود

 علی اکبر کریمی عصر پنجشنبه ۲۴ مهرماه ۱۳۹۹در جمع خبرنگاران ...

 علی اکبر کریمی عصر پنجشنبه ۲۴ مهرماه ۱۳۹۹در جمع خبرنگاران با اشاره به پیگیری مشکلات شهرستان آشتیان اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مسائل در این شهرستان موضوع افزایش شدید قیمت مسکن و کاهش عرضه مسکن در این شهر است.

 

وی افزود: با توجه به برنامه‌ای که از قبل در طرح جامع این شهرستان برای الحاق حدود 48 هکتار از اراضی به محدوده قانونی شهرستان آشتیان بود و چند سال بلاتکلیف است در این جلسه این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد پیگیری‌های تکمیلی در ادامه پیگیری‌هایی که در گذشته انجام شده در وزارت راه و شهرسازی برای برطرف شدن این مشکل انجام شود.

 

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بیمارستان شهرستان آشتیان با توجه به نیاز شدید به دستگاه سی تی اسکن این موضوع نیز مطرح شد و باتوجه به قولی که از هیات امنا در وزارت بهداشت گرفتیم پیگیری لازم برای تحویل دستگاه و استقرار آن در بیمارستان آشتیان که می‌تواند به شهرستان‌های مجاور از جمله تفرش و فراهان خدمات ارائه کند، تامین شود.

 

کریمی تصریح کرد: موضوعات دیگر در حوزه مشکلات شهرستان نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت که امیدواریم با همت مدیران این شهرستان و فرماندار و حمایت مسئولان استان به نتیجه منتج شود.

 

 

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شود.
  • نظراتی که غیر زبان فارسی یا مرتبط با خبر نباشند منتشر نمی شوند.
* لطفا حاصل عبارت را در جعبه متن روبرو وارد کنید

7 + 10 =