۳۱ خرداد ۱۴۰۰

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰ | دسته بندي : اخبار ویژه نماینده

پيام دکتر کریمی به مناسبت هفته بزرگداشت مقام كارگر

 دکتر کریمی نماینده مردم شریف اراک خنداب و کمیجان  با ...

 دکتر کریمی نماینده مردم شریف اراک خنداب و کمیجان  با صدور پيامي به مناسبت روز كارگر ، اين مناسبت را به كارگران زحمت كش تبريك گفت.

دکتر علی اکبر کریمی در اين پيام آورده است:

هفته و روز کار و کارگر ایامی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی که در راستای آبادانی میهن اسلامی و توسعه و پیشرفت کشور عزیز ایران از هیچ تلاشی فروگزاری نمی کنند و خود نشان دهنده اهمیت کار و تلاش سازنده و جایگاه رفیع و تاثیر گذار این قشر خدوم می باشد.

كارگران از مهمترين عنصر پيشرفت و تعالي هر جامعه اي محسوب مي شوند و در اين مسير هر جامعه اي از فرصت انديشه و بازوان توانمند اين قشر از جامعه بهتر استفاده نمايد توسعه و پيشرفتي دو چنداني خواهد يافت.

شأن و منزلت  کار و کارگر در اسلام تا جایی است که رسول رحمت و مهربانی(ص) با بوسه بر دستان زحمتکش کارگر فرمودند:« این دستی است که در آتش جهنم نمی سوزد».

يازدهم ارديبهشت ماه روز جهاني کار و کارگر به پاس خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي، فرصت مناسبي است که از این قشر  زحمت کش که با اعتقاد راسخ و همت والاي خود چرخ هاي صنعت را به گردش در مي آورند و بعنوان يکي از موثرترين عناصر پيشرفت ،بالندگي  در هر جامعه اي نقش آفريني مي کنند، تجليل شود.

جامعه اي كه فرهنگ كار و تلاش در آن جاري باشد، جامعه اي موفق و خودكفا خواهد بود.
اينجانب با تبريک اين روز به تمام کارگران زحمت کش توفيقات روزافزون همه تلاشگران اين عرصه  را از درگاه خداوند متعال مسألت مي نمايم.

 

برچسب ها

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شود.
  • نظراتی که غیر زبان فارسی یا مرتبط با خبر نباشند منتشر نمی شوند.
* لطفا حاصل عبارت را در جعبه متن روبرو وارد کنید

8 + 9 =