۳۱ خرداد ۱۴۰۰

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷ | دسته بندي : اخبار ویژه نماینده

پيام دکتر کریمی به مناسبت هفته گراميداشت مقام شامخ معلم

 دکتر کریمی نماینده مردم شریف اراک خنداب و کمیجان  با ...

 دکتر کریمی نماینده مردم شریف اراک خنداب و کمیجان  با صدور پيامي به مناسبت  هفته گراميداشت مقام شامخ معلم، اين مناسبت  را به  فرهنگيان متعهد و خدوم تبريك گفت.

دکتر علی اکبر کریمی در اين پيام آورده است:

12 اردیبهشت؛ که به یاد استاد شهید” آیت الله مرتضی مطهری” بزرگ معلمِ مدرسه انقلاب اسلامی به روز معلم نامگذاری شده است، روزی پرعظمت در مجموعه مناسبت های تقویمی کشور است که به پاسداشت مقامِ مجاهدان سنگر سبز علم‌آموزی، آگاهی‌بخشی و طلایه داران روشنگری اختصاص یافته است.
پای نهادن در وادی خطیر هدایت و روشنگری و رهایی آدمی از زنجیرهای جهل و راهنمایی انسان به طریق دانستگی و خرد، رسالت گران سنگی است که معلمین فرهیخته با پیروی از مکتب مبشران دین الهی، رسولان و پیامبران رستگاری و آگاهی آموخته اند.
مقام شامخ و والای معلم را نمی توان در ترازوی مادی و اینجهانی به سنجش گذاشت و با تعبیرات و اصطلاحات معمول، اهیمت و ارزش راستین آن را وصف کرد، چرا که معلم، فروزان کننده مشعل بینش و دانش و تربیت آموز زندگی پربار آدمی بر بسیط جهان است.
این جانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره استاد فرزانه حوزه و دانشگاه، شهید آیت الله مرتضی مطهری و همه شهدای والامقام فرهنگی، 12 اردیبهشت ماه؛ روز معلم و هفته بزرگداشت مقام معلم  را به مردم سرزمین دانش پرور و عالمدوست مازندران خاصه معلمان و فرهنگیان عزیز تبریک عرض نموده، از تلاشهای ارزشمند و مشفقانه اساتید، مربیان، دبیران، آموزگاران و همکاران آنها در سراسر استان قدردانی می نمایم

امیدوارم با مجاهدت و همت والای همه فرهنگیان عزیز، استادان فرهیخته و معلمان مشفق به سوی جامعه ای پویا و با نشاط و سرشار از فضل و اخلاق گام برداریم تا در آینده ای نزدیک، شاهد اعتلا و آبادانی ایران  عزیزمان باشیم.

 

برچسب ها

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شود.
  • نظراتی که غیر زبان فارسی یا مرتبط با خبر نباشند منتشر نمی شوند.
* لطفا حاصل عبارت را در جعبه متن روبرو وارد کنید

8 + 10 =