۳۱ خرداد ۱۴۰۰

۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۱ | دسته بندي : اخبار ویژه نماینده

سفر اعضای کمیسیون صنایع مجلس به استان مرکزی/ مشکلات صنایع میدانی بررسی می‌شود

گروه استان‌ها- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شو ...

گروه استان‌ها- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از سفر ۲ روزه اعضای کمیسیون صنایع به استان مرکزی خبر داد و گفت: مشکلات صنایع استان مرکزی به صورت میدانی بررسی می‌شود.

علی‌اکبر کریمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به بررسی مسائل صنعتی استان مرکزی در سفر کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: به دعوت بنده و "حجت‌الاسلام سلیمی" عضو هیئت رئیسه مجلس به عنوان دو عضو کمیسیون صنایع مجلس اعضای این کمیسیون سفری دو روزه به استان خواهند داشت.

وی افزود: در این سفر تعدادی از واحدهای صنعتی و معدنی در تعدادی از شهرستان‌های استان  مورد بازدید قرار می‌گیرد و اعضای کمیسیون تخصصی از نزدیک با فعالیت و همچنین موانع فعالیتی آنها آشنا شده و مسایل و مشکلات این واحدها با حضور مستقیم اعضای کمیسون صنایع و معادن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کریمی بیان کرد: همچنین در این سفر تعدادی از معاونین و مدیران وزارت صمت و سایر دستگاه‌ها نیز  نمایندگان عضو این کمیسیون را همراهی خواهند کرد و قطعا گزارشات لازم برای این اعضا ارائه خواهد شد تا در صورت نیاز پیگیری لازم قانونی برای تسهیل موانع تولید و رونق تولید فراهم شود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هدف از این سفر آشنایی اعضای کمیسیون با ظرفیت‌های صنعتی و معدنی موجود در استان خواهد بود.

وی ادامه داد: امیدواریم این سفر سبب کمک موثر به رفع مشکلات تلاشگران عرصه صنایع و معادن استان مرکزی باشد و  سبب رونق و جهش تولید در این استان باشد.

لینک خبر در خبر گزاری تسنیم

لینک خبر در خبرگزاری ایرنا

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شود.
  • نظراتی که غیر زبان فارسی یا مرتبط با خبر نباشند منتشر نمی شوند.
* لطفا حاصل عبارت را در جعبه متن روبرو وارد کنید

5 + 8 =