۲۸ فروردین ۱۴۰۰

۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۴ | دسته بندي : دیدارها

بازدید رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی از موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی که به همر ...

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی که به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی برای بازدید از موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار رفته بود، روند ساخت و تکمیل این مجتمع را خوب ارزیابی کرد و آغاز به کار این مجوعه را در ارتقا خدمات ارائه شده به جانبازان و ایثارگران موثر دانست.
کتر علی اکبر کریمی گفت: با پیشرف خوبی که در ساخت و تکمیل واحدهای مختلف این پروژه دیده می شود، در آینده ای نه چندان دور شاهد افتتاح مرکز توانبخشی بسیار کارآمد برای گروه ایثارگران و جانبازان خواهیم بود.

وی افزود: خوشبختانه تلاش هایی که برای آماده سازی و پیگیری ساخت این مرکز صورت گرفته در حال به ثمر نشستن است و این مرکز آخرین روزهای آماده‌سازی خود را برای ارائه خدمت به جانبازان، ایثارگران و خانواده معظم شهدا طی می‌کند.

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در ادامه به همکاری  بنیاد شهید و دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد و تاکید کرد: قطعاً این تلاش ها  نتیجه‌بخش نخواهد بود مگر با همدلی و همفکری تمامی مسئولان و مدیران از جمله مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان متولی این مجموعه و ریاست دانشگاه علوم پزشکی اراک که همواره تلاش بی سابقه ای در این امر انجام دادند.

دکتر کریمی در پایان گفت: لازم است اعتبارات تخصیص داده شده از سوی سازمان برنامه و بودجه برای این مرکز افزایش یابد که مشکلات و کارهای باقیمانده از جمله برق اضطراری مرکز در اسرع وقت ساماندهی و به اتمام برسد.

نظر شما

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شود.
  • نظراتی که غیر زبان فارسی یا مرتبط با خبر نباشند منتشر نمی شوند.
* لطفا حاصل عبارت را در جعبه متن روبرو وارد کنید

3 + 2 =