دوشنبه 1 بهمن 1397 Monday 21 January 2019 14 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

جنایات صهیونیست ها شراره های خشم جهان اسلام علیه اسرائیل را شعله ورتر کرده است

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: جنایات رژیم جعلی صهیونیستی شراره‌های خشم جهان اسلام علیه اسرائیل غاصب را شعله ورتر کرده است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
جنایات صهیونیست ها شراره های خشم جهان اسلام علیه اسرائیل را شعله ورتر کرده است

علی اکبر کریمی در گفتوگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، از روز جهانی قدس به عنوان یک ابتکار ارزشمند و راهبردی امام راحل (ره) برای محکوم کردن جنایات ددمنشانه مستکبران عالم یاد کرد و افزود: در تداوم دشمنیهای آمریکا و اسرائیل علیه مردم مظلوم فلسطین، طرح انتقال سفارت آمریکا به بیتالمقدس از سوی دولت آمریکا عملی شده است و روز جهانی قدس امسال فرصت مناسبی برای واکنش امت اسلام علیه این اقدام رییس جمهور دیوانه آمریکا و رژیم خبیث اسرائیل و محکومیت این طرح ننگین خواهد بود.

وی ادامه داد: وقتی جز چند کشور ناشناخته هیچ کشوری جز آمریکا حاضر به انتقال سفارت خود به بیتالمقدس نشده است این امر نشان دهنده حمایت همه جانبه و بی چون و چرای آمریکا از جنایات رژیم صهیونیستی به عنوان ناقض حقوق بشر و غده سرطانی در منطقه است.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از روز قدس به عنوان روز اعتراض به پایمال شدن حقوق بشر در فلسطین تعبیر کرد و گفت: خشم و انزجار جهان اسلام در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان با سر دادن فریادهای ضداستکباری موجب تقویت امید و قوت قلب در دل مردم مظلوم فلسطین برای رهایی از چنگال مستبدان عالم خواهد شد.

وی با اشاره به نابودی داعش به عنوان حاشیه امنی برای تشدید جنایات اسرائیل علیه مظلومان منطقه، اظهار کرد: نابودی داعش ثمره آرایش قدرت جبهه مقاومت و مجاهدان راستین مکتب اسلام بود که موجب شد تا حاشیه امن اسرائیل از بین برود و مستکبران عالم بدانند که امت اسلامی اتحاد خود را در برابر جنایات زورگویان به نمایش خواهند گذاشت.

کریمی از مسئله فلسطین به عنوان یک موضوع مورد توجه در سطح جهان و نزد همه آزادیخواهان جهان یاد کرد و با تاکید بر ضرورت حضور حداکثری در راهیپمایی روز جهانی قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه و محکومیت هرگونه اقدام غیرانسانی تصریح کرد: صدای واحد امت اسلامی در روز جهانی قدس ضمن تاکید بر لزوم تشکیل دولت اسلامی در تمام سرزمین فلسطین، هیمنه پوشالی اسرائیل و غاصبان فلسطین را در هم میشکند.

وی با انتقاد از سکوت مجامع و سازمانهای بینالمللی در برابر جنایاتی که در فلسطین و نوار غزه صورت میگیرد، گفت: منافع مجامع بین المللی در حمایت از مردم فلسطین نیست از این رو سکوت اختیار کرده و در مقابل کشتار بیرحمانه فلسطینیها و جنایات رژیم صهیونیستی هیچ واکنشی از خود نشان نمیدهند.

این نماینده مردم در خانه ملت از روز قدس به عنوان فرصتی برای فریاد مظلومیت مردم فلسطین یاد کرد که هیچگاه از اذهان امت اسلام فراموش شدنی نیست و گفت: حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن دفاع از مظلومیت فلسطین بیانگر آن است که دشمن اصلی جهان اسلام اسرائیل جنایتکار است و ملت ایران دوشادوش آزادیخواهان جهان با سر دادن فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا بر این مسئله تاکید کرده و مهر تائید می زند.

http://markazi.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=94397

Template Design:Dima Group