سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

امروز مایوس کردن مردم و نیروهای انقلاب خیانت است

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی با بیان اینکه باید در شرایط موجود با آگاهی و بینش تحلیل‌های لازم را انجام دهیم گفت: امروز مایوس کردن مردم و نیروهای انقلاب یک خیانت بزرگی است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
امروز مایوس کردن مردم و نیروهای انقلاب خیانت است

به گزارش خبرگزاری تسنیماز اراک، علی‌اکبر کریمی شامگاه جمعه در دورهمی صمیمانه پیشکسوتان و فارغ‌التحصیلان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، اظهار داشت: شهدای ارزشمندی در اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزی وجود دارند که یادگاران ارزشمندی برای نسل کنونی به جا گذاشته‌اند و این شجره طیبه‌ای که در اتحادیه قرار داده شده کارساز بوده و باید روزبه‌روز رونق پیدا کند.

وی افزود: انقلاب در آستانه 40 سالگی قرار دارد و شرایط کشور هم شرایط خوبی نبوده و نگران کننده است، امروز مایوس کردن مردم و نیروهای انقلاب یک خیانت بزرگی است، اما بی‌تفاوتی و بیخیالی و سردر برف بردن هم درست نیست و باید بدانیم که شرایط سختی را پیش رو داریم.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان انقلاب در استان 40 سالگی انقلاب، تدابیر زیادی برای ضربه زدن به انقلاب پیش گرفتند و اتفاقاتی که رخ می‌دهد همه دارای برنامه‌ریزی است.

کریمی بیان کرد: نیروهای انقلاب باید در شرایط حاضر هوشیارتر از گذشته باشند و مسائل را پیچیده‌تر بنگرند.

وی ادامه داد: امروز در کشور به وضوح شاهدجریان نفوذ هستیم که این جریان وجود دارد و به خوبی هم کار خود را انجام می‌دهد و غیرقابل انکار هم هست.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:طرح تئوری جامعه اسلامی در شرایط کنونی توسط بسیاری از چهره‌های شاخص انقلاب در حال طرح شدن است، استکبار و سلطه جهانی انقلاب اسلامی را به عنوان یک مجموعه‌ای از آموزه‌ها می‌بیند که همه هیبت و سلطه او را به چالش کشیده است.

کریمی خاطرنشان کرد: اگر روحیه انقلابی، تلاش و جهاد برای ترویج آرمان‌ها و حفاظت از انقلاب وجود نداشته باشد در نتیجه بسیاری از داشته‌ها را از دست می‌دهیم و در نتیجه باید در شرایط موجود با آگاهی و بینش تحلیل‌های لازم را انجام دهیم.

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1397/03/12/1740457

Template Design:Dima Group