سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

اعتبارات سال جاری شهرستان کمیجان ۲۲ درصد کاهش یافته است

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: اعتبارات سال جاری شهرستان کمیجان با کاهش ۲۲درصدی روبرو بوده و بودجه امسال این شهرستان ۱۴۶میلیارد ریال است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
اعتبارات سال جاری شهرستان کمیجان ۲۲ درصد کاهش یافته است

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر کریمی روز شنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان کمیجان اظهار داشت: اعتبارات امسال شهرستان کمیجان در سال جاری با کاهش روبرو می باشد و دومین شهرستان استان از نظر کم شدن اعتبار، با کاهش ۲۲ درصدی نسبت به سال قبل است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: این شرایط در سطح ملی حاکم است و شهرستان با وجود این کاهش، امسال بیش از ۱۴۶میلیارد ریال اعتبار دارد که ۴۹میلیارد ریال آن از محل تخصیص دو درصد درآمدهای نفت و گاز برای مناطق محروم تامین شده است.

کریمی بیان کرد: برای حوزه راهسازی شهرستان کمیجان امسال ۳۳ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که بیش از ۲۲درصد کل اعتبارات سال جاری شهرستان کمیجان می باشد و به نظر می رسد مبلغ قابل قبولی است، اگرچه کافی نیست.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: مشکلات حوزه راه عمدتا در پروژه های ملی است، در حال حاضر محور ساروق به کمیجان از محل اعتبارات سفر تامین می شود و محور اراک- فرمهین- خنجین- کمیجان- قهاوند نیز بخشی از آن در محدوده کمیجان انجام شده و این طرح نیز ردیف ملی دارد.

وی تصریح کرد: برای محور وفس - آقچه قلعه در کمیجان نیز با وجود پیگیری ها، تخصیص اعتبار ملی امکان پذیر نشد، اما ده میلیارد ریال از اعتبارات استان در نظر گرفته شد و در مجموع اولویت شهرستان باید تکمیل راه هایی باشد که زیرسازی آن انجام شده است.

https://www.mehrnews.com/news/4312450

Template Design:Dima Group