سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

اعتبارات شهرستان خنداب در سال جاری افزایش یافته است

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: اعتبارات شهرستان خنداب درسال جاری افزایش یافته و درصد بودجه درنظر گرفته شده برای این شهرستان فراتر از درصد جمعیت آن نسبت به کل استان است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
اعتبارات شهرستان خنداب در سال جاری افزایش یافته است

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر کریمی روز شنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان خنداب اظهار داشت: سهم شهرستان خنداب از کل اعتبارات امسال استان مرکزی، مجموعا ۱۴۶ میلیارد و ۵۷۷ میلیون ریال است که ۶.۳ درصد از کل اعتبارات استان را تشکیل می دهد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: این در حالی است که سهم جمعیت شهرستان خنداب از کل جمعیت استان مرکزی ۴.۳ درصد است و نشان می دهد که شهرستان خنداب امسال بیش از سهم جمعیتی خود از اعتبارات برخوردار شده است.

کریمی بیان کرد: موضوع تخصیص اعتبارات دو درصد درآمدهای نفت و گاز برای مناطق محروم نیز برای شهرستان خنداب محقق شده است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: در حال حاضر با محدودیت اعتبارات مواجه هستیم و باید به این واقعیت توجه داشته باشیم.

وی تصریح کرد: براساس مصوبه مجلس مقرر شده فرصت هزینه کرد اعتبارات عمرانی تا پایان شهریورماه افزایش پیدا کند و این همت مدیران را می طلبد تا برای جذب هر چه بیشتر اعتبار در حوزه خود تلاش و پیگیری داشته باشند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در موضوع تامین آب شرب و بهسازی روستایی اعتبارات خوبی اختصاص یافته است و در مورد شهرداری ها نیز مجلس پیگیر آن است که مشکل کمبود اعتبارات رفع شود.

کریمی اضافه کرد: این برنامه ریزی ها فرصت مطلوبی را برای حل کمبودهای موجود و رفع مشکلات در شهرستان ها و به ویژه مناطق کم برخوردار فراهم می کند.

https://www.mehrnews.com/news/4312267

Template Design:Dima Group