سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی مطرح کرد؛ تاکید مجمع نمایندگان مرکزی بر استفاده از ظرفیت های مدیریتی بومی

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: مجمع نمایندگان استان مرکزی در راستای کادرسازی و ماندگاری تجربیات، بر استفاده از ظرفیت های مدیریتی بومی در استان تاکید دارد.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی مطرح کرد؛ تاکید مجمع نمایندگان مرکزی بر استفاده از ظرفیت های مدیریتی بومی

علی اکبر کریمی در گفت و گو با خبرنگار مهراظهار داشت: رویه اصولی و مبنایی مجمع نمایندگان استان مرکزی در تغییر و تحولات مدیران، تاکید بر اولویت به کارگیری و استفاده از ظرفیت های مدیریتی بومی استان در تمامی مسئولیت ها است.

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی افزود: رویه عمومی مورد تاکید مجمع نمایندگان لزوم استفاده از مدیران بومی است و این تاکید در این راستا است که استان بتواند کادرسازی داشته باشد و ما در بلند مدت همیشه مدیران شایسته ای را از بین نیروهای جوانتر داشته باشیم.

کریمی تصریح کرد: طبیعتا وقتی نیروهای باتجربه و قدیمی به دلیل بازنشستگی از صحنه مدیریتی خارج می شوند، نیروهای جوان و بومی بایستی بتوانند جای آنها را در استان بگیرند.

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی خاطرنشان ساخت: از سوی دیگر حضور مدیران غیربومی در استان مرکزی سبب بی انگیزگی در کارمندان و مدیران و مسئولان رده های پایین تر شده و تداوم این وضعیت در استان آسیب زا است.

وی بیان کرد: ضمن احترام به تلاش های مدیران غیربومی، معتقد هستیم این ظرفیت وجود دارد که از نیروهای توانمند بومی بهره گرفته شود تا از این طریق زمینه ماندگاری تجربیات در استان و انگیزه بخشی به کارشناسان و مدیران رده های پایین تر فراهم شود.

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی ادامه داد: به این ترتیب همچنین بستر کادرسازی و آماده سازی نیروهای جوان برای پذیرش سمت های مدیریتی و مسئولیت ها در استان مهیا می شود.

https://www.mehrnews.com/news/4306975

Template Design:Dima Group