دوشنبه 1 بهمن 1397 Monday 21 January 2019 14 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس: مدیریت شهری برنامه های نشاط بخش اجتماعی را با جدیت دنبال کند

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: مدیریت شهری اجرا و پیاده سازی برنامه های نشاط بخش اجتماعی را بایستی با جدیت دنبال کند تا به این ترتیب سلامت روحی شهروندان ارتقا یابد.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس: مدیریت شهری برنامه های نشاط بخش اجتماعی را با جدیت دنبال کند

علی اکبر کریمی در گفت و گو با خبرنگار مهردر حاشیه گشایش نخستین جشنواره گل های لاله اراک، اظهار داشت: شهرداری ها و مدیریت شهری علاوه بر ارایه خدمات مختلف شهروندی به مردم، رسالت مهیاسازی فضاهای شاد و پرنشاط را نیز برعهده دارند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: بدون شک برگزاری برنامه های شاد، مفرح و متنوع سالم از جمله جشنواره های گل ها و گیاهان موجب آشنایی بیشتر مردم با طبیعت و محیط زیست و ایجاد فضای شاداب در اجتماع می شود.

وی افزود: حضور مردم در فضای طبیعت و یا دیدن محصولات طبیعی همچون انواع گل ها باعث افزایش طراوت و شادابی روحی و روانی در انسان می شود، هر چقدر مردم در چنین ایامی در فضاها و محیط های طبیعی حضور پیدا کرده و از فضاهای پر هیاهو دوری کنند، قطعا موجب آرامش بیشتری در آنها می شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: شهرداری اراک با توجه به رسالتی که برای ارایه خدمات به مردم در ایام سال به ویژه در ایام تعطیلات نوروز برعهده دارد اینگونه برنامه های شاد و مفرح را برای بهره مندی شهروندان تدارک دیده و بایستی اجرای اینگونه برنامه ها افزایش و گسترش یابد.

کریمی همچنین در این گفت وگو فعالیت های ستاد خدمات سفر نوروزی استان مرکزی را در نوروز سال جاری مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: براساس آمار و گزارش های به دست آمده، ثمره تلاش های ستاد خدمات سفر نوروزی استان مرکزی جلب رضایت مردم را همراه داشته، قطعا این جلب رضایت عمومی، کارنامه خوب و درخشانی را برای همه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان مرتبط با سفر نوروزی و کسانی که در این حوزه تلاش کردند را رقم خواهد زد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به خدمات مطلوب انجام شده ازسوی ستاد خدمات سفر نوروزی استان، به نمایندگی از مردم شریف استان و شهرستان اراک از تلاش همه دستگاه های مختلف و همچنین شهرداری قدردانی می کنیم و امیدواریم که خدمات رسانی در این حوزه همچنان با گسترش و ارتقای کیفی روبرو باشد.

https://www.mehrnews.com/news/4260273

Template Design:Dima Group