سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

توسعه عدالت اجتماعی در بودجه سال آتی برجسته شده است

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: توسعه عدالت اجتماعی در بودجه سال آتی کشور برجسته شده است و دولت و مجلس شورای اسلامی در این راستا برنامه های ویژه ای دارند.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
توسعه عدالت اجتماعی در بودجه سال آتی برجسته شده است

به گزارش ایرنا، علی اکبر کریمی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان اراک، افزود: تعادل بخشی به پرداخت یارانه اقشار مختلف مردم، افزایش سهم معافیت مالیاتی حقوق بگیرانی که دریافتی زیر 23 میلیون ریال دارند، دریافت بیشترین مالیات از مستخدمان با حقوق و مزایای بالا و افزایش پلکانی حقوق بخشی از این اقدام ها است.

وی بیان کرد: نگاه عدالت محور از تاکیدهای مقام معظم رهبری و نیاز جامعه و مطالبه به حق مردم است و همه مدیران و مسئولان باید برای تحقق برنامه های بودجه سال آتی و افزایش سطح رضایتمندی اقشار مردم تلاش کنند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بیشترین نارضایتی ها در جامعه ناشی از تبعیض ها است و در سال جدید باید برای گره گشایی از مشکلات و چالش های موجود تلاش مضاعفی داشت.

وی تصریح کرد: استان مرکزی از توانمندی بالایی برخوردار است که باید شکوفا شود و در کنار آن نیاز است ظرفیت های شغلی جدید و صیانت از اشتغال های موجود نیز با حساسیت دنبال شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی اضافه کرد: تلاش خوبی در راستای سامان دهی مشکلات صنایع بحران زده این استان در سال جاری صورت گرفته که این امر موجب شده شرکتی مانند آذرآب اراک که در آستانه تعطیلی بود، به صورت سه شیفت فعالیت کند.

http://www.irna.ir/markazi/fa/News/82863543

Template Design:Dima Group