سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

روزی بنام سرداران عشق ...

شهید،ای روشنای خانه امید

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
روزی بنام سرداران عشق ...

آزادی و آزادگی، ایثار و ایستادگی و همه سربلندی ها را تو معنا بخشیدی و عاشقانه از خاک بر افلاک شدی...

۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا، تداعی یاد شیر مردانی است که در راه پاسداری از عزت و کرامت با معبود خویش هم پیمان شدند و عاشقانه و عارفانه راه رستگاری را به همه نشان دادند.

شهید تجلی از خود گذشتگی و ایثار است و نام و یادش همواره در خاطر و خاطره ها خواهند ماند زیرا در راه پاسداری از وطن از امام و رهبر خویش خمینی کبیر (ره) آموخته بودند ” ملتی که شهادت را آرزو دارد پیروز است “.

این روزها گرامیداشت یاد عزیزتان،با جانفشانی مدافعان حرم در راه دفاع از حریم آل الله رونق گرفته و این شما بودید که آزادگی را از سیدالشهدا به ارث بردید و آزادی و آزادگی را به مردمان دیارتان هدیه دادید...

آری امروز کسب هر عزت و افتخاری در سایه نام و یاد شهدا تجلی یافته است.

براستی که خط سرخ شهادت، خط آل محمد و علی است و این افتخار از خاندان نبوت و ولایت به ذریه طیبه آن بزرگواران و به پیروان خط آنان به ارث رسیده است.

روز ۲۲ اسفندماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران که همزمان با سالروز تاسیس بنیاد شهید به فرمان امام خمینی (ره) به نام روز بزرگداشت شما پرستوهای مهاجر نامگذاری شده، بیدار باشی برای همه عاشقان راه سرخ شهادت است که هوشیار باشند و با بصیرت و دور اندیشی در راه یاران به خون خفته وطن گام بردارند.

''دکتر علی اکبر کریمی'' نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی

Template Design:Dima Group