سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

خیران استان مرکزی همراهی بالایی را در کمک به تقویت زیر ساخت های سلامت دارند

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت گفت: خیران استان مرکزی همراهی بالایی را در کمک به تقویت زیر ساخت های سلامت دارند و بیمارستان های کمیجان و فراهان و بسیاری از بخش های درمانی و تجهیزات تخصصی، اهدایی نیکوکاران است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
خیران استان مرکزی همراهی بالایی را در کمک به تقویت زیر ساخت های سلامت دارند

دکتر علی اکبر کریمی در نشست معاون اجتماعی وزارت بهداشت با ریاست و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اراک، افزود: استان مرکزی به دلیل فرسودگی بیمارستان ها در حوزه سرانه تخت درمانی شرایط خوبی ندارد و امید است با تقویت مشارکت های مردمی عقب افتادگی استان در حوزه سلامت با سرعت بیشتری جبران شود.

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی، اظهار داشت: طرح توسعه بیمارستان آیت الله خوانساری که تکمیل و آماده راه اندازی است و بیمارستان تخصصی زنان و زایمان که جایگزین بیمارستان طالقانی اراک است، نیز به همت خیرین در دست ساخت است و امید می رود با تقویت مشارکت های مردمی زیرساخت های بهتر و در شان این استان در بخش سلامت ایجاد شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب خاطرنشان کرد: علاوه بر بهره برداری از یک بیمارستان خصوصی در سال جاری در اراک، حوزه تامین اجتماعی نیز با جمعیت بیمه ای حدود ٧٠ درصدی در استان مرکزی کمک زیادی در بخش سلامت در کنار ظرفیت های دولتی دارند و انتظار است که این امکانات نیز بیش از پیش رشد کند.

Template Design:Dima Group