دوشنبه 1 بهمن 1397 Monday 21 January 2019 14 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

طرح های سود آور کلید رفع مشکلات صنایع استان مرکزی است

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح های مشارکتی بزرگ و سود آور با تنوع تولید کلید رفع مشکلات صنایع در این استان است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
طرح های سود آور کلید رفع مشکلات صنایع استان مرکزی است

علی اکبر کریمی روز چهارشنبه در دیدار با کارکنان شرکت آذر آب اراک، افزود: صنایع مادرتخصصی و پیمانکاران کلان استان با تغییر رویکرد و حضور در طرح های مشارکتی بزرگ می توانند علاوه رفع مشکلات خود و ایجاد رونق اقتصادی برای صنایع کوچک نیز کارسازی کنند و به محوریت توسعه و پیشرفت منطقه و استان تبدیل شوند.

وی ادامه داد: حضور صنایع بزرگ در طرح های دسته دوم و کوچک سودی برای این صنایع به همراه نداشته و آینده فعالیت آن ها را دچار مشکل می کند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: صنایع مادر تخصصی نظیر آذرآب باید رقابت پذیر باشند و با هدفگذاری های بزرگ برای کسب در آمد تلاش کنند.

کریمی خاطر نشان کرد: تلاش برای کسب کارهای بزرگ تداوم فعالیت شرکت آذر آب، افزایش امنیت شغلی و رفع دغدغه کارکنان را به همراه دارد.

شرکت صنایع آذرآب اراک از صنایع پیمانکاری عمده کشور است که در سال 1364 در اراک آغاز به کار کرد.

این شرکت مادر تخصصی در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع بویلرهای نیروگاهی و صنعتی ،مخازن تحت فشار، مبدل های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان فعالیت دارد.

http://www.irna.ir/markazi/fa/News/82847245

Template Design:Dima Group