دوشنبه 1 بهمن 1397 Monday 21 January 2019 14 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

کریمی: آذرآب می تواند محور توسعه صنایع کوچک باشد

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت آذر آب می تواند محور توسعه صنایع کوچک منطقه باشد.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
کریمی: آذرآب می تواند محور توسعه صنایع کوچک باشد

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، علی اکبر کریمی در جریان بازدید از شرکت آذرآب اراک از این مجموعه تولیدی به عنوان صنعت پرافتخار استان مرکزی یاد کرد و گفت: یک اراده جمعی با مشارکت کارکنان این مجموعه برای جلوگیری از توقف حرکت شرکت آذرآب مورد انتظار است.

وی صنایع پروژه محور را قابل مقایسه با صنایع تولیدی ندانست و عنوان کرد: ظرفیت اسمی شرکت آذرآب یک ظرفیت تعریف شده است اما معتقدم از یک ظرفیت اسمی بی نهایت برخوردار است و علت آن این است که این شرکت باید مجری طرح‌های بزرگ صنعتی باشد و در قامت واقعی صنعت مادر نقش خود را ایفا کند.

وی تصریح کرد: هنر مدیریت آذرآب این است که با اجرای طرح‌های بزرگ علاوه بر تقویت رونق اقتصادی درونی خود گامی در جهت برطرف کردن مشکلات تولیدی خود برداشته و برای صنایع دیگر خصوصی نیز کارسازی کند.

کریمی با تاکید بر اینکه انتظار می‌رود صنایع بزرگ در اراک سرخوشه صنعتی باشند، اظهار کرد: این کار موجب رونق صنایع بزرگ شده و مجموعه‌ای از صنایع متوسط و کوچک منطقه را پشتیبانی خواهند کرد که لازمه آن اجرای پروژه‌های حجیم و کلان با ارزش ریالی بالا نیست.

وی دغدغه اصلی بسیاری از کارفرمایان و صاحبان صنایع را فایناس اعلام کرد و گفت: تغییر رویکرد آذرآب و صنایع این چنینی که پروژه محور هستند، حرکت به سمت پروژه‌های سودآور و بزرگ است و در غیر این صورت شاهد کاهش توان شرکت خواهیم بود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: امروز آذرآب برای اجرای پروژه های بزرگ باید تلاش جدی کند تا استمرار سودآوری شرکت موجب برطرف کردن مشکلات کارکنان شده و استمرار حیات این صنعت تضمین شود.

http://markazi.isna.ir/default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=93383

Template Design:Dima Group