سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

سهم توسعه ارتباطات در استان مرکزی از منابع ملی اخذ شود

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت گفت: سهم توسعه حوزه ارتباطات استان مرکزی باید از منابع ملی اخذ شود و پیگیری در پیشبرد اهداف این حوزه از همیت زیادی برخوردار است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
سهم توسعه ارتباطات در استان مرکزی از منابع ملی اخذ شود

به گزارش ایرنا، علی اکبر کریمی روز دوشنبه در بازدید از مخابرات استان مرکزی افزود: ساختار مخابرات کشور از شرکت های حقوقی مستقل به ادارات کل تغییر ماهیت داده و این تحول نباید خللی در تامین منابع مالی برای بهبود خدمات و تقویت زیرساخت های ارتباطی ایجاد کند.

وی گفت: حوزه ارتباطات در سال های اخیر با سرعت شتابانی در حال تحول و پیشرفت است و باید با آهنگ این تغییرات همراه بود و فرصت ها را در استان به شایستگی شناخت و رشد داد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت خاطرنشان کرد: مردم گلایه هایی در زمینه برخی سرویس خدمات ، سرعت دیتا، رسیدگی به شکایات دارند که جلب رضایتمندی مردم در اولویت است.

کریمی اضافه کرد: مخابرات استان طیف گسترده ای از خدمات تخصصی ارائه می کند که برای آن باید از پیمانکاران بهره ببرد و انتظار است در این خصوص از ظرفیت پیمانکاران بومی استفاده شود و در حوزه هایی که تخصص آن در استان وجود ندارد به تربیت نیروی انسانی بپردازد.

وی در بخشی از سخنانش به اهمیت حفظ و حراست اطلاعات مردم در شبکه مخابرات تاکید کرددر این نشست ساخت سایت 2G و 3G همراه اول در روستای طورگیر شهرستان خنداب نیز مصوب شدو شرکت مخابرات منطقه مرکزی متعهد شد تا پایان اسفندماه سال جاری نسبت به راه اندازی این سایت اقدام کند.

این سایت پوشش اینترنت روستای طورگیر و روستاهای اطراف را انجام خواهد داد.

بیش از یک میلیون و 100 هزار شماره تلفن همراه در استان مرکزی فعال است.

http://www.irna.ir/markazi/fa/News/82844808

Template Design:Dima Group