دوشنبه 1 بهمن 1397 Monday 21 January 2019 14 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

موضوع تبدیل شهر داودآباد به مرکز بخش در حال پیگیری است

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: از سال گذشته بحث ایده تبدیل شهر داودآباد به مرکز بخش و این منطقه به بخش مستقل مطرح شد که این ایده را در استان دنبال کردیم و در تهران هم دنبال شده است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
موضوع تبدیل شهر داودآباد به مرکز بخش در حال پیگیری است

به گزارش خبرگزاری تسنیماز اراک، علی اکبر کریمی ظهر امروز در حاشیه شرکت در شورای اداری شهر داود آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهر داودآباد شهری است که زمینه و امکان رشد خوبی دارد و همچنین از سال گذشته بحث ایده تبدیل شهر داودآباد به مرکز بخش و این منطقه به بخش مستقل مطرح شد که این ایده را در استان دنبال کردیم و در تهران هم دنبال شده است.

وی افزود: تبدیل این شهر به مرکز بخش و این منطقه به عنوان یک بخش مستقل به طور قطع می‌تواند ظرفیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی این منطقه را ارتقا داده و رشد خوبی به این منطقه بدهد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در راستای سالن ورزشی تاکید من این است که از ظرفیت خیران  و سرمایه‌گذاران محلی استفاده شود به هر حال در حال حاضر در روستای خیرآباد یک فردی یک دبیرستان ساخته که نمونه آن در هیج جای استان دیده نشده و اصل هم خیران هستند که همیشه در حال تلاش و زحمت هستند، که این زمینه در این شهر هم باید تقویت شود.

کریمی بیان کرد: یکی از زمینه‌هایی که می‌توان بر آن تمرکز کرد بحث سالن ورزشی است، اگر فردی هست که آورده‌ای به شهر بیاورد تا بتوانیم سالن ورزشی را تکمیل کنیم ما می‌توانیم برای واگذاری طرح‌های نیمه تمام از طریق راه و شهرسازی پیگیری لازم را انجام دهیم و این طرح را آن شخص واگذار کنیم.

وی ادامه داد: در راستای مجوز ترک تشریفات، تسریع در مناقصه سالن ورزشی و دیگر مسائل را پیگیری لازم را انجام می‌دهیم و امیدواریم با تقویت فضای همدلی و همکاری در شورای شهر و شهرداری تلاش کنیم تا روز به روز شاهد رونق و پیشرفت در شهر داودآباد و روستاهای هم جوار آن باشیم.

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1396/10/29/163203

Template Design:Dima Group