سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

مهم‌ترین مشکل بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک تامین نیروی انسانی است

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی با بیان اینکه مهم‌ترین مشکل کنونی مرکز آموزشی درمانی آیت‌الله خوانساری اراک تامین نیروی انسانی برای فاز دوم است، گفت: اجرای فاز سوم توسعه مرکز آموزشی درمانی آیت الله خوانساری اراک تسریع شود.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
مهم‌ترین مشکل بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک تامین نیروی انسانی است

دکتر علی اکبر کریمی در بازدید استاندار از طرح توسعه مرکز آموزشی درمانی آیت‌الله خوانساری اراک، اظهار داشت: مهم‌ترین مشکل کنونی این مرکز، تامین نیروی انسانی برای فاز دوم است که پیگیری‌های لازم در این راستا انجام شده و مکاتباتی با وزیر بهداشت و ریاست سازمان اداری و استخدامی کشور دنبال و قول‌های مساعدی برای برطرف کردن این چالش دریافت شده تا به صورت ویژه نیروی‌های مورد نیاز بیمارستان تامین و به بهره‌برداری انجام شود.

وی افزود: توسعه این مرکز بخشی از نیاز استان مرکزی و استان‌های دیگر را برطرف می‌کند و همچنین متاسفانه به واسطه مشکلات استان مرکزی و آلودگی هوای اراک میزان بیماری سرطان بیش از میانگین کشور است بر همین اساس وجود بیمارستان تخصصی در حوزه سرطان امری ضروری است که امروز به واسطه تلاش‌های خیرین سلامت بیمارستان احداث و تجهیز شده است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به سبب لیست انتظار طولانی‌ مدت بیماران برای بستری، توسعه مرکز آموزشی درمانی آیت‌الله خوانساری اراک نیاز حیاتی استان می باشد، چراکه در کنار لیست انتظار طولانی‌ مدت بیماران سرطانی استان‌های اطراف هم از این مرکز خدمات‌رسانی می‌شوند.

کریمی در پایان بیان کرد: با توجه به ظرفیت خیرین سلامت استان و همچنین اعلام آمادگی مجمع خیرین و ضرورت توسعه بیشتر این مرکز لازم است در راستای اجرای فاز سوم اقدام شود.

Template Design:Dima Group