سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی: بازنگری در برخی دستورالعمل‌های سخت گیرانه به مردم ضروری است

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: برخی دستورالعمل های سخت گیرانه در حوزه های مختلف، موجب نارضایتی مردم شده که باید در این زمینه بازنگری هایی صورت پذیرد.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی: بازنگری در برخی دستورالعمل‌های سخت گیرانه به مردم ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر کریمی ظهر پنجشنبه در همایش مشترک نمایندگان، ائمه جمعه و فرمانداران استان مرکزی در اراک اظهار داشت: ارتباط بین نمایندگان مردم در مجلس و ائمه جمعه ضرورتی است که باید به آن توجه شود که ما نیز در استان مرکزی به این مهم توجه داشته و تلاش داریم این تعامل تقویت شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی افزود: با توجه به اینکه ائمه جمعه در میان مردم بوده و از بسیاری مشکلات آنها مطلع هستند، این اطلاعات می تواند در تعاملات ذکرشده به نمایندگان مجلس برای پیگیری ارائه داده شود که کارساز و راهگشا است.

کریمی در بخش دیگر سخنان خود بیان کرد: طی چند روز اخیر با توجه به اغتشاشاتی که در سطح شهرها رخ داد و فتنه ای که به وقوع پیوست، مدیریت بسیار خوبی در سطح کشور بر این موضوع انجام شد و خوشبختانه ایت قائله با حداقل خسارات خاتمه یافت.

وی خاطرنشان ساخت: قطعا انسجام و وحدت امروز لازمه جامعه ما است و همگان باید حول محور ولایت و رهبری، برای تحقق آرمان های انقلاب و اصول و ارزش های اسلامی که به آن باور داریم، حرکت کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی ادامه داد: یکی از راه های تقویت این انسجام، بهره گیری مطلوب از تمام ظرفیت های موجود در کشور است و همچنین در صورت اختلاف سلایق، بایستی نقد اصولی صورت پذیرد و نقد به این معنا نیست که تعامل و همراهی با دولت وجود ندارد.

کریمی تصریح کرد: اکثریت نمایندگان مجلس با هر گرایش سیاسی، هر زمان که دولت طرح و پیشنهادی برای گره گشایی از کار مردم به مجلس شورای اسلامی ارائه کرده، همه یکصدا از آن دفاع کرده اند و همین رویکرد مدنظر مجمع نمایندگان استان مرکزی نیز قرار دارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی عنوان کرد: اعتقاد ما این است که استان مرکزی یک کالبد یکپارچه است و تلاش برای خدمت گذاری به تمام نقاط استان در دستور کار مجمع نمایندگان این استان قرار دارد.

وی تاکید کرد: مساله ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که نباید طوری عمل کنیم که افراد ناراضی در بین مردم افزایش یابند، برخی از دستورالعمل ها و سخت گیری ها به مردم در حوزه ساخت و ساز روستایی، منابع طبیعی، دست فروشی، بیمه های اجتماعی و... به این مساله دامن می زند.

https://www.mehrnews.com/news/4190783/

Template Design:Dima Group