سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

کریمی: ایمان و اراده ملت ایران در دفاع از نظام الهی تضعیف و سست نمی‌شود

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی با بیان اینکه ایمان و اراده ملت ایران در دفاع از نظام الهی تضعیف و سست نمی‌شود گفت: حمایت دشمن از آشوب‌ها نشان‌دهنده عمق دشمنی بدخواهان نظام است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
کریمی: ایمان و اراده ملت ایران در دفاع از نظام الهی تضعیف و سست نمی‌شود

علی‌اکبر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک در حاشیه تجمع بزرگ مردم اراک در محکومیت اغتشاشات اخیر و آشوبگران با اشاره به اغتشاشات اخیر اظهار داشت: به‌طور قطع مردم همیشه حافظ و نگهبان انقلاب بوده‌اند و در روزهای اخیر هم شاهد حضور خودجوش مردم در سراسر کشور برای مقابله با اغتشاش‌گران بوده‌ایم.

وی افزود: امروز امنیت مزیت اجتماعی، منطقه‌ای و جهانی ایران اسلامی است که دشمنان برای به‌خطر انداختن آن از هیچ حربه‌ای غافل نمی‌شوند اما باید به این مسئله آگاه باشند که ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی این اجازه را به آنها نمی‌دهند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور درخشان مردم در تمام عرصه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان داده که هر جا مردم حضور داشته باشند هیچ‌ کسی نمی‌تواند تعرضی به اموال مردم و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

کریمی خاطرنشان کرد: مردم هرگاه هر خطر و تهدیدی را نسبت به ‌نظام احساس کنند با تمام وجود در صحنه حضور پیدا می‌کنند و جمهوری اسلامی ایران با داشتن مردمی فداکار و مومن و بصیر و رهبری حکیم و فرزانه در مقابل فتنه و فتنه‌انگیزان ایستادگی می‌کند.

وی بیان کرد: مردم بصیر، دین‌مدار و ولایتمدار استان مرکزی هم  در پاسخ به آشوب‌های چند شب گذشته، امروز با همدلی، عزت و وحدت ملی در مسیر حفظ نظام، انقلاب و حمایت از ولایت به صحنه آمدند تا این بار هم تجلی شور و شعور همیشگی‌شان را به جهانیان نشان دهند و به دشمنان ثابت کنند که با هیچ فتنه‌ای نمی‌توانند راه به جایی ببرند.

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1396/10/13/1618765

Template Design:Dima Group