سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

تصویب کلیات لایحه بودجه سال ۹۷ در کمیسیون اقتصادی/اعضای هیات تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه مشخص شد

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه بودجه سال ۹۷ در کمیسیون متبوعش خبر داد.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
تصویب کلیات لایحه بودجه سال ۹۷ در کمیسیون اقتصادی/اعضای هیات تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه مشخص شد

علی‌اکبر کریمیدر گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه کمیسیون اقتصادیکلیات لایحه بودجه سال آینده با حضور معاونان و مسئولان سازمان برنامه و بودجه کشور  مورد بررسی قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامیادامه داد: در این جلسه موضوع درآمدهای حاصل از فروش نفت و صادرات و شفافیت در ارقام مندرج در بودجه سال ۹۷ بررسی و سپس در ادامه نشست کلیات لایحه بودجه سال ۹۷ در کمیسیون اقتصادی مجلس با اکثریت آرا مصوب شد و اعضای کمیسیون وارد بررسی جزئیات این لایحه شدند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامیافزود: همچنین در این جلسه  اعضای هیئت تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی مشخص شدند.

کریمی افزود:براساس رای گیری کمیسیون اقتصادی  ۱۵ نفر از نمایندگان حاضر متشکل از پنج نفر از متقاضیان تحقیق و تفحص  از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصیو 10 نفر از اعضای کمیسیون به عنوان اعضای هیات تحقیق و تفحص انتخاب شدند که با انتخاب هیات رئیسه کار تحقیق و تفحص آغاز خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:اعضای انتخاب شده از هیئت تحقیق و تفحص مجلساز نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصیعبارتند از شهاب نادری، سلیمانی، تجری، صفری، مصری، شریف پور، شکری، قرجه طیار، حضرتی، حسینی شاهرودی، کعبی، محمدی انارکی، فلاحت‌پیشه، آقاپور علیشاهی و سعیدی مبارکه.

http://www.icana.ir/Fa/News/362847

Template Design:Dima Group