دوشنبه 1 بهمن 1397 Monday 21 January 2019 14 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

کریمی عنوان کرد: اعتراض مجمع نمایندگان استان مرکزی به تغییر مدیرکل محیط زیست

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: در شرایط فعلی اقدام به تغییر مدیرکل محیط زیست استان به صلاح نیست و مجمع نمایندگان اعتراض خود به این مهم را به سازمان محیط زیست اعلام کرده است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
کریمی عنوان کرد: اعتراض مجمع نمایندگان استان مرکزی به تغییر مدیرکل محیط زیست

علی اکبر کریمی در گفت و گو با ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: با توجه به اخبار واصله در خصوص تغییر و انتقال مدیرکل فعلی محیط زیست استان مرکزی و انتقال وی به استان فارس نشان می دهد که دقت لازم در نصب و عزل افراد در سازمان محیط زیست کشور انجام نمی شود.

وی با بیان اینکه استان مرکزی در سال گذشته هم با مشکلات جدی در حوزه محیط زیست مواجه بود و در نهایت با پیگیری مجمع نمایندگان استان، مدیر کل محیط زیست استان مرکزی تغییر یافت و در آن زمان هم علیرغم اینکه مجمع نمایندگان بر انتصاب مدیر کل بومی تاکید داشت، سعید محمودی برای این سمت معرفی شد که البته وی نشان داد که می تواند در استان مرکزی کار کند.

وی افزود: امروز در شرایطی که کمتر از یکسال از مدیریت محمودی در استان گذشته و ایشان تازه با استان آشنا شده، جابجایی وی را به هیچوجه به مصلحت نمی دانیم بویژه اینکه استان در شرایط آلودگی شدید هوا قرار دارد و بهبود این شرایط مطالبه اول مردم استان است و باید تدابیر لازم برای این مهم اتخاذ شود.

وی اظهار کرد: در این شرایط اقدام به تغییر مدیرکل محیط زیست استان اقدامی نامناسب بوده و به مصلحت نیست و مجمع نمایندگان استان امروز طی نامه ای مراتب گلایه مندی و اعتراض خود به این تصمیم را به رییس سازمان محیط زیست کشور منعکس کرده است.

وی خاطرنشان کرد: قطعا اگر جابجایی مدیرکل محیط زیست استان مرکزی نیز اجتناب ناپذیر باشد استفاده از مدیران بومی و مجرب استان باید در اولویت باشد و مجمع نمایندگان استان پیگیر این مهم خواهد بود.

http://markazi.isna.ir/default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=92341

Template Design:Dima Group