سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

نماينده مردم اراك، خنداب و كميجان در مجلس: مبالغ جرائم رانندگی باید در مسیر واقعی خود هزینه شود

نماينده مردم اراك، خنداب و كميجان در مجلس گفت: مبالغ جرائم رانندگی باید در مسیر واقعی خود و در راستای حفظ، حراست و تعمیر و نگه‌داری جاده‌ها تعیین و هزینه شود.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
نماينده مردم اراك، خنداب و كميجان در مجلس: مبالغ جرائم رانندگی باید در مسیر واقعی خود هزینه شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، علی‌اکبر کریمی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل در اراک اظهار کرد: جاده محور توسعه کشور است و راهداری مایه امنیت و آسایش افرادی است که در جاده تردد می‌کنند.

وی افزود:‌ هرجایی که جاده‌ای افتتاح می‌شود،  به دنبال آن توسعه، رونق، پیشرفت و آبادانی را نیز به همراه دارد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس با اشاره به اینکه برای احداث جاده‌ها هزینه‌های بسیار سنگینی انجام می‌شود، بیان کرد: یک نُرم بین‌المللی برای هزینه نگهداری راه‌ها، عملیات راهداری و بهره‌برداری از راه‌ها وجود دارد، این هزینه ناچیز در مقایسه با هزینه سنگین احداث راه‌ها، بسیار مهم و قابل‌توجه است.

کریمی ادامه داد: هرچه قدر در زمینه حفظ و حراست جاده‌ها تلاش شود، عمر آن به‌عنوان سرمایه ملی افزایش می‌یابد و همچنین آرامش و آسایش اطمینان بهره‌بردارها از جاده‌ها و کسانی که در جاده‌ها تردد می‌کنند بیشتر می‌شود و به دنبال آن امنیت جانی آن‌ها نیز بیشتر خواهد شد.

وی تصریح کرد: در طول سال‌های گذشته برای کاهش تلفات جاده‌ای، تلاش‌های ارزنده‌ای صورت گرفته اما متأسفانه همچنان با تلفات بالایی همراه هستیم.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس اضافه کرد: در این راستا دستگاه‌های بسیاری ازجمله نیروی انتظامی، اورژانس، هلال‌احمر و ... برای حفظ و حراست از امنیت و آسایش مردم در جاده‌ها تلاش می‌کنند.

کریمی با اشاره به اینکه افرادی بسیاری در شرایط مختلف شبانه‌روز و طی سال اقدام به حمل کالاهای مردم در جاده‌ها دارند، خاطرنشان کرد:‌ بحث حمل‌ونقل هم به‌عنوان یک زیرساخت توسعه بسیار مهم است و ما باید شاهد افزایش شرایط جاده‌ای بهتر در سطح کشور و استان باشیم.

وی افزود: یکی از منابع کار در حوزه راهداری بحث جرائم رانندگی است؛ مبالغ جرائم رانندگی باید در مسیر واقعی خود و در راستای حفظ، حراست و تعمیر و نگه‌داری جاده‌ها تعیین و هزینه شود.

http://markazi.farsnews.com/news/13960925001236

Template Design:Dima Group