سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس: رژیم صهیونیستی روز به روز به سمت نابودی پیش می‎‌رود

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی روز به روز به سمت نابودی پیش می‎‌رود.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس: رژیم صهیونیستی روز به روز به سمت نابودی پیش می‎‌رود

به گزارش خبرگزاری تسنیماز اراک، علی اکبر کریمی شامگاه جمعه در حاشیه سفر به شهر میلاجرد در جمع خبرنگاران با اشاره به تصمیم دولت آمریکا درباره انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف اظهار داشت: اظهارات سخیفانه و نابخردانه رئیس جمهور آمریکا در راستای انتقال سفارتخانه آمریکا از پایتخت فعلی رژیم جعلی صهیونیستی به قدس شریف، اقدام بسیار ناشایستی بود که مورد انتقاد تمام جهانیان به ویژه جهان اسلام  قرار گرفت.

وی افزود: قدس متعلق به جهان اسلام است و به هیج وجه تحت هیچ شرایطی جهان اسلام اجازه نمی‌دهد که قدس به عنوان قبله مسلمانان زیر یوق صهیونیست‌ها قرار بگیرد و بخواهد پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی شود و قطعا رئیس جمهور آمریکا هم با اقدام خودش این کشور را در صحنه بین‌المللی به ویژه مسلمانان جهان منزوی‌تر از گذشته می‌کند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان  در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسلمانان هم در اعتراض جهانی بعد از نماز جمعه نشان دادند که این گونه توطئه‌ها همچون توطئه‌ها و دسیسه‌هایی که برای  تسلط بیشتر صهیونیست بر فلسطین و قدس به وجود آمده خنثی می‌شود.

کریمی بیان کرد: قدس جایگاهی نیست که مسلمانان در راستای آن کوتاه بیایند، رژیم صهیونیستی با مقاومتی که در منطقه انجام شده روز به روز به سمت نابودی پیش می‎‌رود.

وی ادامه داد: امیدواریم خداوند به تمام مسلمانان توفیق دهد تا همواره هدف نابودی رژیم جعلی اسرائیل را دنبال کنند و تلاش کنند که این تلاش‌ها آثار خود را در دوره مقاومت و پیروزی‌های گسترده که در منطقه نمودار کرده، نشان داده است.

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1396/09/18/1595601

Template Design:Dima Group