سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

۸۵ درصد از هزینه طرح های آبیاری مکانیزه را دولت پرداخت می کند

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: ۸۵ درصد از اعتبارات طرح های آبیاری مکانیزه را دولت پرداخت می کند و این گامی مهم و اثربخش است.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
85 درصد از هزینه طرح های آبیاری مکانیزه را دولت پرداخت می کند

به گزارش ایرنا، علی اکبر کریمی روز جمعه در نشست با فرماندار، اعضای شورای شهر و شهردار شهرستان کمیجان افزود: دولت و مجلس شورای اسلامی در راستای صرفه جویی آب و حل مشکلات این بخش بسیج شده اند و حتی برای 15 درصد باقی مانده هزینه های این طرح تسهیلات ویژه در نظر گرفته است.

وی بیان کرد: بحث اعتبارات آبیاری مکانیزه ابلاغ شده و دولت حمایت جدی در این خصوص دارد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: فضای خوبی در شورای شهر و شهرداری شکل گرفته که ثمره نتایج آن در تسریع روند توسعه شهرستان نمایان می شود.

کریمی افزود: طرح های سرمایه گذاری داخلی در شهرستان کمیجان باید مورد توجه جدی واقع شده و از سرمایه گذاران بومی حمایت های لازم صورت گیرد.

وی عنوان کرد: دولت در راستای اشتغال روستایی و شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت نیز گام های بلندی برداشته شده و این فرصت خوبی برای حل مشکلات بیکاری است که باید نهایت بهره از آن گرفته شود.


مسلمانان اجازه نمی دهند قدس شریف زیر یوق رژیم اشغالگر صهیونیسم برود

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران شهرستان میلاجرد افزود: مسلمانان و جهان اسلام اجازه نمی دهند قدس شریف زیر یوق رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیسم برود.

علی اکبر کریمی افزود: اظهارات سخیفانه و نابخردانه رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف اقدامی ناشایست بود که با اعتراض جهانیان به ویژه جهان اسلام همراه شد.

وی بیان کرد: قدس متعلق به همه مسلمانان جهان است و قبله اول مسلمانان بوده و خواهد ماند و رژیم غاصب صهیونیستی روز به روز به سمت نابودی بیشتر در حرکت است.

http://www.irna.ir/markazi/fa/News/82756542

Template Design:Dima Group