سه شنبه 2 بهمن 1397 Tuesday 22 January 2019 15 جمادی‌الاول 1440
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی
پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی اکبر کریمی

در موافقتنامه اعتبارات ملی توسعه صنایع و ارتقای شاخص‌های توسعه به استان مرکزی از منابع ملی، توجه ویژه شود

نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: در موافقتنامه اعتبارات ملی توسعه صنایع و ارتقای شاخص‌های توسعه به استان مرکزی از منابع ملی، توجه ویژه شود.

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان
در موافقتنامه اعتبارات ملی توسعه صنایع و ارتقای شاخص‌های توسعه به استان مرکزی از منابع ملی، توجه ویژه شود

علی‌اکبر کریمی ظهر امروز در نشست با صادق نجفی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اظهار کرد: با توجه به جایگاه صنعتی استان مرکزی انتظار داریم در موافقتنامه اعتبارات ملی توسعه صنایع و ارتقاء شاخص‌های توسعه به استان مرکزی از منابع ملی، توجه ویژه شود.

وی تصریح کرد: نهایی شدن هرچه سریع‌تر مجوز شهرک صنعتی امیرکبیر نیز از دیگر درخواست‌هایی است که با توجه به اینکه یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از بودجه ارتقای شاخص‌های توسعه اقتصادی استان مرکزی برای این شهرک  اختصاص یافته، ضرورت دارد سازمان نیز در این زمینه مساعدت و حمایت لازم را داشته باشد.

نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس ادامه داد: محدودیت استقرار صنایع در شهرکهای صنعتی اراک تجدید نظر و مساعدت شود تا در راستای طرح کاهش آلودگی هوا برای استقرار صنایع مزاحم و آلاینده حاشیه شهر در این شهرکها مانعی وجود نداشته باشد.

کریمی افزود: همچنین انتظار داریم در رابطه با بودجه تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک خیرآباد و تصفیه خانه فاضلاب شهرک‌ها مساعدت لازم بعمل آید.

وی گفت: اینجانب پیگیری لازم برای استفساریه ماده ۵ قانون رفع موانع تولید بمنظور شمول قانون بر شرکت های استانی، بمنظور تسهیل و مساعدت در رونق تولید را پیگیری خواهم نمود چرا که شرکتهای استانی خط مقدم ارتباط با سرمایه گذاران و تولیدکنندگان هستند و باید حمایت لازم انجام شود.

Template Design:Dima Group